Wycieczka dydaktyczna - Międzynarodowe Targi Turystyczne
24-25 listopada 2022 roku

 

W dniach 24-25.11.2022r uczniowie trzech klas turystycznych: 2 ct, 3 dt, 4 etp uczestniczyli w 2 dniowej wycieczce dydaktycznej, której głównym celem były Międzynarodowe Targi Turystyczne - jedno z najbardziej prestiżowych wydarzeń branży turystycznej w Europie. W ciągu trzech dni, czołowe firmy z Polski i zagranicy zaprezentowały szeroką ofertę produktów i usług. Udział w targach jest wyjątkową okazją do zapoznania się z najnowszymi trendami na rynku turystycznym. 
Ponadto wycieczka była doskonałą okazją do zwiedzenia Warszawy i Parku Czartoryskich w Puławach gdzie przewodnikami byli uczniowie klasy 4 etp (w tej funkcji odnaleźli się bardzo dobrze).
Znalazł się również czas, aby zwiedzić Królewski Ogród Światła czyli jesienno-zimową wystawę plenerową, która rozświetla historyczne ogrody przy pałacu w Wilanowie. To doskonała propozycja na zimne i szare wieczory zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych – od 10 lat to jedna z największych atrakcji Warszawy.
tekst: Paweł Gozdek
zobacz zdjęcia: Paweł Gozdek

powiekszeniepowiekszeniepowiekszeniepowiekszeniepowiekszenie
powiekszeniepowiekszeniepowiekszeniepowiekszenie
powiekszeniepowiekszeniepowiekszeniepowiekszeniepowiekszeniepowiekszeniepowiekszenie
powiekszeniepowiekszeniepowiekszeniepowiekszenie
powiekszeniepowiekszeniepowiekszeniepowiekszenie
powiekszeniepowiekszeniepowiekszeniepowiekszeniepowiekszenie
powiekszeniepowiekszeniepowiekszeniepowiekszenieW CELU ZAPEWNIENIA POPRAWNEGO DZIAŁANIA SKRYPTÓW PROSIMY POCZEKAĆ NA ZAŁADOWANIE SIĘ WSZYSTKICH ELEMENTÓW STRONY

KRONIKA | FOTOGALERIA

© ZSE im. A i J. Vetterów w Lublinie - Elżbieta Pawłowska

zalecane: rozdzielczość 1024x768 lub wyższa; min. Internet Explorer v.6.0; kolor - 16 bit; zgodne z W3C
opracowanie informatyczne i graficzne serwisu: Elżbieta Pawłowska; ikonografia: zbiory ZSE im. A. i J. Vetterów w Lublinie
kopiowanie i nieautoryzowane wykorzystywanie programu, grafiki i zdjęć zawartych w serwisie - zabronione