Sukces w Konkursie pt. „Echa Konstytucji 3 Maja w moim regionie
MAJ 2021

Projekt zorganizowany był przez Panią Beatę Mazurek, Poseł do Parlamentu Europejskiego oraz Panią Teresę Misiuk, Lubelskiego Kuratora Oświaty pod Honorowym Patronatem Pana Jarosława Stawiarskiego, Marszałka Województwa Lubelskiego. Na konkurs organizowany w kategoriach literackiej i plastycznej dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych wpłynęło 860 prac z terenu województwa lubelskiego. Komisje konkursowe oceniały prace pod względem zawartości merytorycznej, walorów estetycznych, edukacyjnych i artystycznych, ich zgodności z tematyką konkursu, jego przesłaniem i celami, zwracając także uwagę na kreatywność autorów. Nagrodzone i wyróżnione prace plastyczne uczniów spełniały warunkikonkursu pod względem treści i formy oraz odznaczały się wysokim poziomem artystycznym. Uczniowie wykazali się dużą znajomością tematu. Prace w kategorii literackiej charakteryzowały się wysokimi walorami językowymi. Twórczy charakter wszystkich prac wyrażał się w oryginalnym ujęciu tematu, przekazywanych emocjach oraz kreatywnej pomysłowości.
W gronie osób, których prace zauważyło i doceniło Jury Konkursu, znalazły się projekty wychowanków Zespołu Szkół Ekonomicznych im. A. i J. Vetterów w Lublinie: Kacpra Banaszaka (Laureata Konkursu, ucznia klasy 2blp, przygotowanego przez polonistę, Pana Arkadiusza Kucińskiego) oraz Magdaleny Fijołek (uczennicy klasy 2bl, której praca, tworzona pod kierunkiem polonisty, Pana Mateusza Wieczorka, zdobyła Wyróżnienie).
Zwycięzcom i ich opiekunom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Na zdjęciach poniżej: Pan Przemysław Czarnek, Minister Edukacji i Nauki wraz z organizatorami Konkursu na rozdaniu nagród oraz nasz uczeń Kacper Banaszak z opiekunem Arkadiuszem Kucińskim.

powiekszeniepowiekszeniepowiekszenie
powiekszeniepowiekszeniepowiekszenie


W CELU ZAPEWNIENIA POPRAWNEGO DZIAŁANIA SKRYPTÓW PROSIMY POCZEKAĆ NA ZAŁADOWANIE SIĘ WSZYSTKICH ELEMENTÓW STRONY

KRONIKA | FOTOGALERIA

© ZSE im. A i J. Vetterów w Lublinie - Elżbieta Pawłowska

zalecane: rozdzielczość 1024x768 lub wyższa; min. Internet Explorer v.6.0; kolor - 16 bit; zgodne z W3C
opracowanie informatyczne i graficzne serwisu: Elżbieta Pawłowska; ikonografia: zbiory ZSE im. A. i J. Vetterów w Lublinie
kopiowanie i nieautoryzowane wykorzystywanie programu, grafiki i zdjęć zawartych w serwisie - zabronione